doTERRA Breathe jest jedną z najpopularniejszych mieszanek, ze względu na swój orzeźwiający aromat i właściwości oczyszczajace.

 

Opis:

doTERRA Breathe to niezwykła mieszanka olejków eterycznych oraz liścia laurowego, mięty pieprzowej, eukaliptusa, drzewa herbacianego, cytryny, kardamonu, ravintsara i ravensara. doTERRA Breathej oczyszcza drógi oddechowych i ułatwia oddychanie przy jednoczesnym minimalizowaniu skutków chorób sezonowych. doTERRA Breathe może być stosowany miejscowo na piersiach, plecach lub podeszwach stóp oraz użyty w dyfuzorze w nocy, aby uspokoić zmysły i wspierać spokojny sen.

Użyj na początku przeziębienia, grypy i zatkanych dróg oddechowych. Stosuj miejscowo z dokładnym masażem pleców, szyi, ramion, klatki piersiowej i nóg. Dla najlepszych rezultatów stosuj w połączeniu z gorącymi kompresami. Użyj kubka do wdychania lub dodaj do nawilżacza. W podróży noś w zamykanej torbie plastikowej kawałek waty nasączonej olejkiem.

 

Podstawowe zalety:

  • Utrzymuje poczucie jasnej dróg oddechowych i ułatwia oddychanie
  • Promuje spokojny sen
  • Pomaga zminimalizować skutki sezonowych zagrożeń

Zastosowanie:

  • Rozproszony, wdychać bezpośrednio z dłoni lub natrzeć na klatce piersiowej lub nogi podczas chorób sezonowych i środowiskowych.
  • Przydaje się, aby zminimalizować skutki sezonowych zagrożeń.
  • Rozproszony przed snem dla dobrze przespanej nocy.
  • Aby zapobiec atakom astmy:

Wcieraj 2-4 kropli mieszanki Balance w podeszwy stóp rano i wieczorem.

W przypadku stresu, na warstwę mieszanki Balance nałóż warstwę olejku bergamoty.

Stosuj doustnie (w kapsule lub bezpośrednio, np. pod język) olejku kadzidlanego rano (i wieczorem, jeśli konieczne).

 

Instrukcje stosowania

Dyfuzja: Użyj trzy do czterech kropli w dyfuzorze.
Miejscowe zastosowanie: stosować jedną lub dwie krople na wybrany obszar ciała. Rozcieńcz olejem nośnym, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

 

Składniki:

Liść laurowy, liść eukaliptusa, mięta pieprzowa, drzewo herbaciane, cytryna, kardamon, ravintsara, ravensara

 

Opis aromatu:

Miętowy, świeży, przewiewny

 

Ostrzeżenia:

Może podrażniać skórę. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, należy skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami i wewnętrznymi obszarami wrażliwymi. Unikaj promieni słonecznych lub promieni UV do 12 godzin po zastosowaniu produktu.