DigestZen to wspaniały towarzysz do pomocy w trawieniu pokarmu, koji rozstroje żołądka i zmniejsza nieprzyjemne gazy i wzdęcia.

 

Opis

DigestZen jest znany jako „ pogromca brzuszeka” ze względu na swoje zdolności do pomocy w trawieniu, koji różne problemy żołądkowe i pomaga utrzymywać dobry stan układu pokarmowego. * Ta unikalna mieszanka zawiera imbir, koper włoski, i kolendrę, aby pomóc złagodzić okazjonalne problemy żołądkowe, między innymi  mdłości i niestrawność. Dzięki zawartości mięty pieprzowej, estragonu, anyżku, kmineku wspiera układ trawienny w trawieniu pokarmów i pomaga utrzymaniu jego dobrego stanu. * Wspaniale jest mieć pod ręką DigestZen, gdy występuje niestrawność ponieważ jest on bezpieczny i skuteczny. DigestZen w sposób zdrowy, naturalny i łagodny uspakaja rozstróje żołądka i utrzymać zdrowy układ trawienny. *

 

Podstawowe zalety:

  • Pomaga w trawieniu pokarmów *
  • Łagodzi rozstróje żołądka *
  • Pomaga zmniejszyć wzdęcia, gazy, zgagę i nadkwaśność *

 

Zastosowanie:

  • Dodaj kilka kropli do wody, aby użyć DigestZen wewnętrznie lub natrzyj na brzuchu przed odlotem lub podróżą drogową, aby wesprzeć ukłąd trawienny i zmniejszyć mdłości.
  • DigestZen miej pod ręką, gdy spożywasz ciężkie posiłki, by wesprzeć układ trawienny. *
  • Weź DigestZen ze sobą podczas podróży, a także gdy próbujesz nowe pokarmy, aby uspokoić smożliwe zaburzenia żołądkowe. *
  • Dodaj do wody lub herbaty w celu utrzymania zdrowego układu pokarmowego. *

 

Instrukcje stosowania:

Dyfuzor: Użyj trzy do czterech kropli w dyfuzorze.
Stosowanie wewnętrzne: Rozpuścić jedną kroplę w 100 ml ciepłej cieczy.
Miejscowe zastosowanie: stosować jedną lub dwie krople na wybraną część ciała.

 

Skład:
Imbir – Rozgrzewa i poprawia samopoczucie. Wpływ anyżu na sferę emocjonalną może odnosić pozytywny skutek na energię fizyczną, a także zwiększać poczucie odwagi. Ze względu na uspokajający wpływ na układ pokarmowy, może przyczynić się do zmniejszenia nudności, oraz tzw. choroby lokomocyjnej.
Mięta pieprzowa – Działanie przeciwzapalne prostaty i nerwów. Ma działanie kojące, odświeżające, i rozprężające dla systemu pokarmowego. Może to również przeciwdziałać zatruciom pokarmowym, wymiotom, biegunce, zaparciom, wzdęciom, halitosis (nieprzyjemny oddech), kolce, mdłościom, oraz chorobie lokomocyjnej.
Estragon – Może przyczynić się do zmniejszenia anoreksji, niestrawności, wzdęć, skurczy jelit i powolnego trawienia, a także zakażeniom narządów płciowych, oraz dróg moczowych.
Koper włoski – Przyczynia się do poprawy funkcji trawiennych poprzez wspieranie wątroby. Pomaga w zachowaniu równowagi hormonalnej.
Kminek – Działanie przeciwpasożytnicze i przeciwskurczowe. Pomaga przy niestrawności, gazach i kolce.
Kolendra – Właściwości przeciwskurczowe i przeciwzapalne. Pomaga przy niestrawności, wzdęciach, biegunce i innych skurczach przewodu pokarmowego.
Anyż – Łagodzi i wzmacnia układ trawienny.

Korzenny, słodki, miętowy, lukrecja

 

Przestrogi

Możliwe wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub pod opieką lekarza, należy skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami i wewnętrznych obszarów wrażliwych.