Kardamon Kardamon Mabalarski

Poprzez inicjatywę wspólnego zaopatrzenia w Gwatemali, doTERRA pobiera wysokiej jakości nasiona kardamonu, które są destylowane, by uzyskać olejek kardamonu, który wspeira przewód pokarmowy i układ oddechowy. * Kardamon jest bliski do imbiru i znany jest jako droga przyprawa do gotowania, który ma korzystne działanie dla układu pokarmowego. Kardamon jest powszechnie stosowany, aby pomóc łagodzić wszelkiego rodzaju dolegliwości żołądkowe. * Jego wyraźny zapach buduje pozytywny nastrój. Kardamon ma również znaczący wpływ na drogi oddechowe ze względu na wysoką zawartość 1 i 8-cyneolu, który ułatwia oddech i utrzymuje zdrowy stan dróg oddechowych. * Kardamon pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej i dodaje się go do tradycyjnych indyjskich słodyczy i herbat ze względu na jego chłodny, miętowy zapach i smak. Olejek eteryczny doTERRA Kardamon uzyskiwany jest z nasion kardamonu uprawianych w Gwatemali, przy ścisłych normach badań CPTG Certyfikatu Czystej Klasy Terapeutycznej ®. Dzięki współpracy i odpowiedzialnemu pozyskiwaniu jesteśmy w stanie mieć znaczący wpływ na życie lokalnych partnerów, zapewniając lepszych warunków życia tym społecznościom rolniczym.

 

Podstawowe zalety:

Pomaga złagodzić niestrawność i utrzymać ogólny stan zdrowia przewodu pokarmowego *

Ułatwia oddychanie i wspeira układ oddechowy *

Pomaga łagodzić okolicznościowe uczucia dyskomfortu żołądkowego *

Aromatyczna przyprawa do gotowania i pieczenia

 

Zastosowanie:

Użyj wewnętrznie jako część codziennego dbania o zdrowie i wsparcia zdrowych funkcji przewodu pokarmowego. *

Rozproszone lub stososowany miejscowo ułatwia oddech.

Dodaj do chleba, koktajli, mięs, sałatek dla wzmocnienia smaku żywności i poprawy trawienia. *

Rozproszone lub wdychany bezpośrednio daje poczucie otwartości i jasności umysłu.

 

Jak stosować?

Dyfuzor: Użyj od trzech do czterech kropli w dyfuzorze. 

Stosowanie wewnętrzne: Rozpuścić jedną kroplę w 100 ml cieczy. 

Miejscowe zastosowanie: stosować jedną lub dwie krople dla wybranego obszaru ciała. Połącz z olejem kokosowym doTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

 

Opis aromatu:
Pikantny, owocowy, ciepły, balsamiczny

Metoda pozyskiwania:
destylacja  parą

Część rośliny:

nasiona
Główne składniki:Terpinylu, octan, 1, 8-cyneol, octan linalilu, sabinene, linalol

 

Ostrzeżenia:

Może podrażniać skórę. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, należy skonsultować się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i wewnętrznymi obszarami wrażliwymi.